| Susanelu a întrebat:

De curand mi-am facut un server de cs [furien] si vreau sa poate playerii sa intre pe el! Vreau sa il hostez gratis, sau sa fac ip static pentru a putea playerii sa intre. Cine stie sa ma ajute. Va rog! Exista un program TEAMVIWER, care iti poate intra in pc, daca stiti intrati la mine in pc prin acest program si faceti! FUNDA!

2 răspunsuri:
| Goguletzu a răspuns:

Pe vremea cand butonam si eu asa ceva stiu ca era no-ip.org si de aici faceai "domeniu" la server.

| Susanelu explică (pentru Goguletzu):

Pai si ce fac cu acel domeniu?