| Bot a întrebat:

De ex la intrebarile mele imi apar in paranteza 3 răsp si cand intru imi zice sa aleg răsp câștigător da nu îmi apare niciunul, dc?

Răspuns Câştigător
| Magnific a răspuns:

Pai ca mai dureaza cam 5-10 min pana apar si intrebarile. e de la serverul lor. e prea solicitat si de acea dureaza pana apar intrbariile. big grin

3 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

Pentru ca inca nu s-au postathappyutilizatorul a raspuns, dar cred ca in acel moment s-au postat si alte raspunsuri...si mie mi se intampla asta!winking

| Kqzu97 a răspuns:

Si mie imi se intampla la fel da nu stiu dcstraight face

| Smiiiiiiiiiile a răspuns:

Paii. trebuie sa asteptii cateva minute.happy