| Eu_3289 a întrebat:

De la o vreme cand intru pe youtube astept mult timp sa se incarce videoclipul si cand se opreste din incarcat se pune pe pauza.De ce? Funda +vot.

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Ar putea să fie de vină calculatorul tău. Reîncarcă pagina, poate merge. La o vreme şi mie îmi făcea la fel, dar acum se încarcă foarte repede. Poate fii de vină placa ori conexiunea ta la internet. Sau să fie YouTube-ul prea solicitat la ora respectivă?

1 răspuns:
| andrei95 a răspuns:

Am patit-o si eu o perioada cel mai probabil e din cauza netului daca e asa o sa isi revina mie vreo 2 zile mi s-a intamplat nici sa nu se incarce