| MeMeMe97 a întrebat:

Funda! Cand ma uit la un videoclip pe youtube si maresc playerul(cat tot ecranull) videoclipul nu se mai vede in timp real chiar daca astept sa se incarce tot! asa mi se intampla si in Opera si in Chrome! Am reinstalat windows-ul si tot asa imi face! Trebuie sa fac vreo setare?

5 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

In timp ce urmaresti videoclipul dai click dreapta si la setting debifezi,, enable hardware acceleration" si ar trebui sa se remedieze problema.

| MeMeMe97 explică:

In legatura cu placa video,
Daca ar fi fost vreo problema de la ea cu siguranta nu mi-ar fi mers nici jocurile, nici fileme din calculator! ma gandesc sa nu fie vreo setare de la player!

| lungudragos a răspuns:

Da update la flash player si foloseste mozilla

| MeMeMe97 explică (pentru lungudragos):

Update se face singur in chrome

| gojira a răspuns:

Folosesc Mozilla si nu am nici un fel de problema de genul asta, incearca-l.
Sau poate sa fie o problema de la placa video.