| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Pe YouTube cand intru sa vizionez un film in HD trebuie sa astept sa se incarce linia acea de tot, daca nu astept sa se incarce linia de tot imi merge videoclipul foarte rau, dupa ce sa incarcat linia de tot merge impecabil.
Intrebarea e urmatoarea
As putea sa fac sa vizionez un film in HD pe YouTube fara sa astept sa se incarce de tot linia?

7 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Singura modalitate este sa-l downloadezi si nu vei mai astepta sunt mii de pluginuri pentru firefox

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Sa iti schimbi netu, ca din cauza lui face asa.

| anonim_4396 explică (pentru Aleeeeeexandra):

Am net foarte bun, te asigurwinking. Descarc cu peste 2mb.

| Hasss a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol laughing razvane asa aveam si eu 2 mb cand am vazut prima oara un filmuletz hd se bloca si iar isi dadea drumu cum iti face tie dupa mi-am schimbat viteza 6 mega si acum numai este nicio problema. big grin

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Si eu am un net bun, sa downloadez merge bine, dar tot astept sa-mi se incarce pe youtube
Ai flash player instalat?

| anonim_4396 explică (pentru Aleeeeeexandra):

Dupa intrebarea ta vad ca nu te pricepi.Normal ca am flash player instalat atat timp cat imi merge filmele de pe YouTube si am si specificat.

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Nu te mai ataca atat, a fost o simpla intrebare happy