| Betyyyy a întrebat:

De pe ce data se colinda?

Răspuns Câştigător
| Aditza_4253 a răspuns:

De maine seara adica 23 seara si 24 dimineata tongue Funda?

26 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

In ajunul Craciunului, adica pe 24 decembrie.

| IIIx333III a răspuns:

Poti incepe sa colinzi de la 27 noiembrie, pentru ca atunci incepe postul, dar nimeni nu iti va deschide usa asa de devreme. Daca vrei sa strangi ceva, du-te de ajun, pe 24 decembrie. Eu atunci voi merge. Funda?

| ℬaby a răspuns:

Poti sa incepi de azi[Adica puteai de la 8-9 laughing] si de maine, pana pe 27 happy.

| AnneeQ a răspuns:

24 decembrie

| SentimenteColorate a răspuns:

25 :X iubesc craciunul mery chrismas

| ştrumf_8528 a răspuns:

24 Decembrie, Vineri.

| Abcfunny a răspuns:

24 decembrie

| Asdfasdefta a răspuns:

Poti sa te duci si acum la colindat cu "Deschide usa, crestine!", iar din ajunul craciunului deja e oficial:toti se duc cu buna dimineata.In seara de ajun te duci cu steaua, apoi mai e si de revelion...plugusorul.

| Ionutz_1837 a răspuns:

24 seara

| aniiledha a răspuns:

De pe 24thinking

| lorra mng a răspuns:

Eu stiu ca din Ajunul Craciunului, pe 24 decembrie

| EllyCA a răspuns:

Pe 23, 24, 25, 31, 01 ianuarie. (23, 24, 25, 31 decembrie)

| Anablondyi a răspuns:

Chiar in ajunul craciunului ar fi indicat sa mergi pe la ora 5...ca inainte oamenii dorm.alea alea. iar mai spre seara nu cred ca vrei sa mergi la colindat mai degraba stai acasa:*:* deci in ajunul craciunului pe la ora 5winking

| Dulcika_7055 a răspuns:

De mers la colindat pe 24 - 25 si de ascultat colinde de la inceputul postului

| KiMi_6003 a răspuns:

Pai in Ajunul Craciunului, adica pe 24 happy

| Betyyyy explică:

Draga FanjUsTinDbiEBer, nu sunt proasta daca asta vroiai sa zici si nu cred ca aceasta intrebare este una foarte amuzanta... pur si simplu nu stiam daca se colinda si azi, puteai usor sa spui o data sau mai bine sa taci

| ECUCI a răspuns:

Pe 23, 24 cu steaua, 25. Dar am auzit ca se duce si pe 7 ianuarie cu ceva dar nu stiu bine thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 24 se merge colinda pe 31 cu uratu si pe 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mos ajunu se merge pe 23 nu pe 24 si se mai merge in seara de revelion cu anul nou astea sunt principale iar cu celelate nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma duc maine vineri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

24 pe la ora 13:00 poti deja sa mergi ca dupa aia nu mai vezi nimic!

| NikolasXD a răspuns:

24 dec

| ZashikiOnna a răspuns:

Se colinda pe 23, 24, 25, si 26 (cred la 26) decembrie

| FanjUsTinDbiEBer a răspuns:

Esti... sua te prefaci o inceput sa se colinde de cand o inceput postu si se mere la colindta din 24 pana la anullaughing domne cea mai stupida intrebare...ma-i facut sa radlaughing pe ziua de zilaughingrolling on the floor

| IasminaTiti a răspuns:

Nuj