| KagomeSan a întrebat:

de UN AN incerc s ascap de afte... si nu reusesc. prbe ca mi am facut un tic sa tot umblu la ele am incercat cu apa de gura tratamente etc dar nu scap sad funda

5 răspunsuri:
| Darcos a răspuns:

Te rugam sa rescrii toata intrebarea calm...
Sa se inteleaga bine big grin Asa te putem ajuta

Eu nu pot intelege intrebarea :-(

| gago a răspuns:

Buna.

Du-te la farmacie si intreba de o crema albastruie inchisa pentru bubite in cerul gurii si date pe aftee si iti va trece si eu am avut la fel

| ParadiseCaroline a răspuns:

Nu stiu daca iti voi fi de mare ajutor caci nu mai retin numele medicamentului.Am avut intr-o vara o problema grava cu aftele efectiv nu puteam manca, era groaznic.La farmacie mi-a dat o sticluta mica de plastic care continea o solutie incolora iar aceasta se aplica direct pe afte iar in contact cu ele devenea o spuma alba ca panza de paianjen.In a 2 zi nu mai aveam nimic (crede-ma eram plina) doar ca a costat cv in jur de 20-40 lei.

| ParadiseCaroline a răspuns:

Sticluta de sticla..scz

| KagomeSan explică:

Chestia e ca eu am afte in buze nu pe cerul gurii