| bogdanburdea a întrebat:

De unde descarc driverul bluetooth pentru leptopul meu (are placa incorporata marca (Acer extensa 5235)

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Asa se numeste laptopul nu placa! De unde ai putea sa-ti descarci driverul decat de la producator, adica de la Acer. Nu ti se pare logic?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe imaginea aia micuta albastra pentru driver http://www.laptop-software.com/Acerdriversdownload.php? GDFiles/Driver/Bluetooth/Bluetooth_Foxconn_5.5.0.7000_XPx86_A.zip? acerid=633837613290406352&Step1=Notebook&Step2=Extensa&Step3=Extensa%205235&OS=X02&LC=en&BC=Acer&SC=PA_6

| bogdanburdea explică:

Placa video se numeste Mobile Intel(R) 4 series wxpress chipress Family si am un buton pentru bluetooth incoporat