| FlorentinMaldan a întrebat:

Cine imi poate spune de unde pot sa iau driverele de wireles pentru leptopul Acer extensa 5235 cu windows 7 ultimate?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

De ce te complici când le ai în automatic updates? Setează automatic updates să te notifice dar să nu descarce sau instaleze nimic și apoi cauta actualizări.în actualizări automate ai toate driverele de care ai nevoie, cele mai noi versiuni și cele 100% cmpatibile.resul de pe net sunt prostii și îți vorafecta performanța sistemului.Îți zic asta din experiențăDetalii dacă te interesează. Succes

3 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Stai linistit lupule ca nu sunt toate acolo plus ca e mai bine sa le ai si pe calc de acolo de unde zici tu ti le instaleaza direct si cioaca ramase pe calc. ia-le cum ti-a zis suicide silence.

| DeyCj a răspuns (pentru tr3ig):

Zici tu.Eu la toate resoftările pe orice configurație pe care a softat/resoftat cu Windows 7 am găsit acolo toate driverele necesare nși la zi pentru hardware-ul pe care s-a instalat sistemul.Crede-mă că nu fac de ieri de azi asta.Nu va înțeleg pe voi de ce confundați xp cu Windows 7.Nu e deși e tot de Microsoft făcut.