| anonim_4396 a întrebat:

De unde downloadez hamachi si instant server pentru a-mi face propriul server de metin2 privat?

3 răspunsuri:
| AlexanderTheG a răspuns:

laughingadica tu vrei sa iti faci un svr privat de mt2 si nu siti de unde sa le descarci? ca sa faci un svr de mt2 trebuie ceva cunostinta informatica nu orce copil poate face un svr am inceput sa fac si eu unul dar este prea greu cand esti singur.eu iti pot lasa linkurile de unde poti descarca hamachi si instant server dar e mai bine sa le cauti singur.cati ani ai? vorbeste cu cei care au creat svr de metin 2 cum ar fi XxHectoreXx eu tea putea ajuta dar nu se merita sa iti faci un svr de mt2

| Beny_Mezei_1994 a răspuns:

Nu e greu dar e complicat putin mie mi-a luat o ora jumate pina l-am facut pentru prima data dar acum il fac in mai putin de 30 de mine

| Beny_Mezei_1994 a răspuns:

Programele sunt mai greu de obtinut pentru ca nu mai exista megaupload