| anonim_4396 a întrebat:

De unde iau un pat etajat?

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Din ikea. Gasesti la 600-700 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din Galati.sant solide mari si frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la un magazin cu mobila...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut si eu cand eram mica...pana cand eram mai mare pentru ca abia m-am putut desparti de el. happy e bucuria oricarui copil.
Al meu a fost facut la comanda, pentru ca "pe vremea mea" nu se gaseau, mai ales de lemn, erau mai mult cu cadru de metal.
Deci il poti face la comanda de la un magazin de mobila sau de la o firma care se ocupa cu comenzi. Magazine de mobila sigur ai prin oras, viiteaza-le poate le gasesti gata facute.winking

| anasimina a răspuns:

Buna, iti recomand de la Kindertain, gasesti multe modele faine si pentru copii si pentru adulti: https://kindertain.com/collections/paturi-supraetajate-1