| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara casca lui darth vader? dupa ce sait funda+vot

Răspuns Câştigător
| awpanto a răspuns:

Incearca Okazii.ro sau daca nu pe site-uri cu jucarii! Funda?

| COSMIN457 a răspuns (pentru awpanto):

Zi-mi un sait dar n-am gasit okazii.ro sau la altele ca daca nu iti dau o cerere negativa zi sait de unde pot cumpara casca lui darth vader care are vocea lui

| awpanto a răspuns (pentru COSMIN457):

Frate ai 9 ani? Eu nu sunt obligat sa iti raspund tie eu ti-am spus de unde poti cumpara....cine crezi ca sunt eu? Incearca www.noriel.ro a si apropo termina cu amenintarile astea tinere...