Întrebare recomandată | trutzi a întrebat:

De unde pot cumpăra placa wi-fi, pentru centrala Ariston One Clas 24 kw; este prevăzută cu funcția wi-fi, dar nu are modulul?!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De la producător.

| Aurora99 a răspuns:

Dacă sunteți din București/Ilfov și aveți nevoie de montaj/reparații centrala, sunați la nr. de tel 0730 111 131 sau trimiteți un email la adresa de email din linkul de mai jos. Băieții lucrează în regim urgent, la orice oră și în orice zonă, sunt serioși și au prețuri foarte avantajoase. Luați legătura cu Cristian și vă va trimite el o echipă să vă rezolve tot.

https://instalatori-nonstop.ro/contact/

| trutzi explică (pentru Aurora99):

Nu are nicio legătură cu ce am întrebat! Mulțumesc.