| AdrianoVV a întrebat:

De unde pot invata limba spaniola in 21 de zile gratis
si sa fie ceva audio sau ori cum dar sa invat repede si gratis..mersi

Răspuns Câştigător
| Rollwo a răspuns:

Eu nu inteleg site-urile care zic ca te invata in 21 de zile o limba.O limba daca chiar vrei sa o inveti trebuie sa ii inveti si gramatica.Ei bine, daca vrei sa zici ca " ai invatat o limba " trebuie sa stii si gramatica ei.Asta rezuma la 1-2 ani. Sper ca ti-am fost de folos, Adrianowinking! Bafta!

2 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

De nicaieri. Iti vor trebui poate 21 de luni sa o inveti, nu 21 de zile.

Nu mai credeti toate minciunile.