| ღAncaღ a întrebat:

De unde pot lua cursor? adica link cu cursor (mouse) sa downloadezi! funda!

5 răspunsuri:
| AlexX a răspuns:

Vrei sa schimbi grafica cursorului daca am inteles bine, incearca aicea http://cursors.funutilities.com/ daca nu reformuleaza intrebarea :D.

| AlexX a răspuns:

Intra in Mouse Properties, la sectiunea Pointers la Customize. Dai click pe ce icon vrei sa schimbi apoi dai Browse te duci unde ai descarcat imaginilea alea de pe site si selectezi imaginea respectiva. Sper sa ajute.

| TheNinthKoopa a răspuns:

Poti sa cauti pe net ceva gen [...] cursor download, dar daca vrei, poti sa descarci Cursor Mania, ca e ca o lista de unde iti alegi ce cursor vrei si l-am descarcat si eu de vreo 2 ori, e sigur. big grin

| ღAncaღ explică:

Da asta vreau sa intreb AlexX

| ღAncaღ explică:

...nu eu ma refeream de unde pot downloada cursor mai fain...nu acelea care le am!