| Hyena94 a întrebat:

De unde pot sa-mi downloadez messenger pentru telefon! Link >bun=Funda:!

4 răspunsuri:
| 54ndy a răspuns:

Au dreptate naruto şi tavi, shmessenger e mai bun.

| octavian1992 a răspuns:

Cel mai bun messenger pentru mobil este shmessenger vresiunea:Version 3.2.14 (all phones - numeric keypad, full keyboard, touch screen) SIGNED

link download: http://www.shmessenger.org/en_US/downloads

clik pe shmessenger.jar

prima data iti faci un cont foarte simplu dupa aceea il downloadezi si il copiezi in telefon prin cablu de date il instalezi in telefon intri introduci datele care ti-ai facut contul si dupa aceea dai optiuni si new cont yahoo. e cel mai bun ca si pe yahoo de pe pc. bafta;)

| narutohokage_2642 a răspuns:

Http://www.shmessenger.org/en_US/
iar apoi iti faci cont pe acelasi site.
Sayonara!