| chp a întrebat:

Hey!
Astazi imi bag net pe telefon si nu stiu ceva. Pentru a intra pe yahoo messenger trebuie sa il downloadez de pe telefon sau de pe PC? Daca puteti spuneti. mi si un link. Multumesc anticipat. See ya! ^^

Răspuns Câştigător
| OFetitsaRoz a răspuns:

Nu trebuie...deschizi pagina de net apoi scrii yahoo messenger si o sa iti apara mai multe pagini dar uh dai pe cea cu cel mai mult scris...nu maistiu exact ce scriehappy dar de obicei e prima sau a 3-a apoi iti apar 2 casute in care bagi id-ul si parola mai departe este simpluhappy sper ca te.am ajutat Bafta!