| xukaraluka a întrebat:

De unde trebuie sa imi iau scutire medicala pentru tot anul de la ora de sport? De la medicul de familie sau de la medicul sportiv? Va rog ajutati-ma, nu stiu unde ar trebui sa merg pentru ca nu am avut nevoie de asa ceva pana acum.

5 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Buna.
Scutirea se ia de la medicul de familie iar apoi i-o dai profesorului/profesoarei de sport.
Numai bine.

| Mihaela a răspuns:

Hei.
Scutirea o iei de la medicul de familie.
Numai bine si succes!

| lovem3 a răspuns:

La medicul de familie te duci si iti da scutire.

| flavy96 a răspuns:

Iti iei de la medicul de famile.si eu dai la profa de sport.se pune la dosar. funda

| youangeldevil a răspuns:

Pai eu nu inteleg de ce nu vrei sa mergi la ora de sport dar da... cred ca de la medicul de familie