| ioanaMarinov a întrebat:

De ce este nevoie pentru a primi o scutire medicala la sport? Am intrebat la dispensar si au spus ca trebuie sa am o boala monitorizata de cativa ani.
Medicul de familie nu imi poate da o foaie ceva ca nu sunt apta pentru sport?
Multumesc.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nici eu nu am facut sportul in clasa 8-a happy
Crede-ma daca esti putin smechera reusesti.

| zurick a răspuns:

Eu si anul trecut si anul asta sunt scutita de sport.Ba da medicul de familie ti-o poate da, dar trebuie sa stii cum sa fii sireata, daca normal ar trebui sa faci sportul.Eu am reusit, fac ce vreau la ora de sport numai ca trebuie sa fiu prezenta.

| MadRaven a răspuns (pentru zurick):

Tu ce i-ai spus? laughing la mine e femeie şi se prinde cand bat apropouri laughing

| zurick a răspuns:

E ca na si crezi ca nu poate fi pacalita.
La mine in scutire scrie ca am scolioza nu stiu de care
si odata ce-i semnata si i-o dai n-are decat sa comenteze cat o vrea.

| MadRaven a răspuns (pentru zurick):

laughing Mulţumesc de pont, era cât pe ce să pun şi eu o întrebare de genul dar noroc că am dat un search pe google mai întâi.
Mersi, pe mine m-ai ajutat, nu ştiu pe Ioana, dar de la mine ai un vothee hee
Mersi încă o dată.