| TheHunter38 a întrebat:

De vreau sa comand un pc prin fan curierat rapid, imi aduc acasa la domiciliu coletul sau la posta, daca imi aduc acasa tot la curier trebuie sa platesc si costul pc-ului?

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Normal, serviciile de curierat rapid trebuie sa iti aduca coletul pana acasa, daca nu la usa, te suna cand e in fata blocului si mergi dupa el! il achiti cand il primesti! bafta!

| argo a răspuns:

Pc-ul vine acasa la usa cu masina curierului, te suna inainte sa vada daca esti acasa. Platesti cat costa calculatorul pe comanda [ ramburs se cheama] + iti zice curierul cat e transportul, asta separat. Banii pe pc se duc la firma care o vinde si banii te transport la curier.