| DarkSmile a întrebat:

De vreo 2 zile nu merge normal Photoinstrument.Am o versiune fara cheie, vreun an mergea ideal.Acum pensula se face mare, ii micsorez marimea si tot se face mare.Nu pot lucra.Eu am nevoie de aceasta programa si ma irita cand merge aiurea.Am dezinstalat-o si am descarcat-o apoi am instalat-o din nou.Si tot merge aiurea. Ce pot face?

1 răspuns:
| username010000000 a răspuns:

Așa trebuie. sa faca. Asa e programu ca TPU ca vrei tu sa te duci in alts parte...el așa e programat