| Eu500 a întrebat:

Deci am observat cand joc fotbal si dau cu latul in minge ma doare la inghinali in partea dreapta si cand stau intins in pat cand strang piciorul ma mai doare dar asa daca merg normal pe strada n-am nimic doar cand joc fotbal ce am cum scap?

1 răspuns:
| supermanp23 a răspuns:

Hmmm... problema ta e foarte grava din cate spui este posibil sa ai inceput de cancer si cel mai bine e sa mergi la doctor pentru control se poate sa nu ai nimic decat cateva vene incurcate dar totusi mai bine mergi la control si e sanatos. da bunicul meu la fel a avut si pana la urma iau taiat piciorul ca nu s-a dus la control si in 4 ani arata piciorul ca un lemn ars era tot negru de la o intepatura totusi.