| Neagu_Andrei_1996 a întrebat:

Salut!
Acum 2 zile( este a 3 a zi) am observat ca, cand tusesc ma doare in partea dreapta(langa centura pelviana) foarte putin. Tin sa mentionez ca inainte cu am fost la piscina si am cazut pe burta de cateva ori si a fost prima oara cand am sarit peste cap.
Azi am observat cand merg ca ma doare piciorul drept. Pe picior ma doare in partea dreapta, gen mai pe lateral. Cand apas sau cand stau intins in pat ma doare.
Ce poate sa fie? O intindere?
(ieri am jucat si fotbal, dar ma durea dinainte)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Intindere. Da-te cu creme si inghite ibuprofen.