| medeeat a întrebat:

Deci caut de o jumate de zi luminozitatea pentru laptop si nici unde nu gasesc, nici in control panel, nici la propritati, chiar imi apare calibrate color da nu imi convine ca e prea intunecat, Imi poate spune careva unde gasesc setarile sau cum sa fac? un laptop samsung NP300E. Fundita

3 răspunsuri:
| SunShineyKidu a răspuns:

Tii apasat pe fn si sus pe tastatura la in dr lui 'esc' ( f1...f11; f12 iti mai par pe tastatura si alte semne langa aceste f-uri. tinand pe fn apesi pe cel cu luminozitate+. succces!

| medeeat explică (pentru SunShineyKidu):

Am incercat cu Fn si F2, 3 da nu mergesad

| SunShineyKidu a răspuns (pentru medeeat):

Nu stiu ce sa-ti spun atunci