| zuzuu97 a întrebat:

Deci eu am avut un program mai performant cand deschideam pozele.Am avut programul Picasa si l-am sters pentru ca nu mai aveam nevoie de el.Programul performant care il avusem sa sters si el.Si acum imi arata pe pictograma o poza cu o barca.atunci cand aveam programul ala performant erau sus toate chestile alea(sa maresc imaginea, sa o micsorez, sa dau urmatoarea imagine). Acum iar sunt jos ca la inceput cand mi-am cumparat calculatorul.Va rog cine crede ca il are sau ma rog are alt program sa-mi zica.Ca poate imi da id si vorbim pe mes despre aceasta treaba.Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa mori daca nul ai?

| greenapple a răspuns:

Instaleaza iar Picasa.Am si eu "programul"! Sper ca ti-am fost de ajutor.