| DeliaMarius a întrebat:

Vreau sa micsorez poze. Am picasa dar nu stiu cum sa le micsorez in acest program. Un program bun online daca stiti, va rog. Fd.

Răspuns Câştigător
| InsanelyWicked a răspuns:

Nu stiu vreun program dar poti sa micsorezi poza deschizand-o, dai click pe penultima pictograma de sub poza (cea de dinaintea semnului de intrebare) se deschide poza intr-o fereastra de editare te duci la image/imagine dai click apoi la atributes/atribute si-ti va aparea o casuta cu latimea si inaltime si scazi de acolo. apoi dai save.

1 răspuns: