| SethEmm a întrebat:

Deci mi-am uitat parola de mess am dat la forgot my password imi scriu id-u codu de verificare si apoi ma intreaba what is your oldest cousin's name? si nu stiu ce sa raspund pentru ca eu la profil n-am scris de vreun var sau o verisoara ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| ctlaida a răspuns:

Cand ti-ai facdut id YM dupa sectiunea " alternative Email" sunt niste intrebari de baza acolo si tu iti poti alege la care vrei sa raspunzi... Iar ca sa iti poti recupera parolaYM trebuie sa stii ce ai raspuns...

Sper ca ti-am fost de ajutor, Bafta!

4 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Dacă te-a întrebat asta cu siguranță tu ai selectat întrebarea asta. Aduți aminte ce răspuns ai pus, sau dacă a facut altcineva ID-ul, întreabă-l pe el. Sau încearcă să ghicești ^^.

| InsanelyWicked a răspuns:

Evident,ai scris de aceea te intreaba acum. cand iti faci cont pe yahoo te pune mereu sa alegi 2 intrebari dintr-o lista cu mai multe si sa dai 2 raspunsuri ~
probabil ti-a facut altcineva contul sau ai uitat ce intrebari ai ales si ce ai raspuns o.O

| Smilee4Mee a răspuns:

Cand ti'ai facut idu a trebuit sa alegi o intrebare(ai aleso pe asta:what is your oldest cousin's name) la care sa raspunzi. Trebuie sa raspunzi la fel ca si atunci cand la'i facutbatting eyelashes
scuza'mi exprimarea;]]. Funda?

| FilipEmanuel a răspuns:

Ceea ce ai nevoie este raspunsul care l-ai scris cand ti-ai facut adresa.
Candeste-te care e numele celui mai in varsta verisor si incearca.

Sper ca am ajutat!