| Doana_Danielconstantin_1999 a întrebat:

Deci pornesc pc si imediat dupa imi intra pe google chrom fara sa apas nimic virus ceva stiti vreo solutie?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Poate fi virus.
Dar se poate si seta (la Startup) ca Google Chrome sa se deschida odata cu sistemul de operare.
Poate de aceea se activeaza automat, si nu numai atunci cand doresti tu sa-l folosesti.
Cauta setarile despre Startup in Windows, tinand cont si de versiunea pe care o ai (Xp, Vista, Windows7, Win8 sau Windows10).

| Leo2001 a răspuns:

Instaleaza-ti windows-ul din din nou.