| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa zicem cam cate somnifere trebeuie sa iei ca sa nu te mai trezesti adica eu din cate am inteles daca iei prea multe iti adoarme si creierul si mori vreau sa stiu doar daca e riscul sa te trezesti in sicriu ingropat de viu. daca incerci sa te sinucizi asa? Eu numa intreb de curiozitate nu va inchipuitit ca vreau sa fac asa ceva.

5 răspunsuri:
| G a răspuns:

Eee las' ca stim noi ca ai planuri mari.
daca ti-e frica sa fii ingropat de viu scrie-ti in testament ca vrei sa fii incinerat.

| G a răspuns:

Eee las' ca stim noi ca ai planuri mari.
daca ti-e frica sa fii ingropat de viu scrie-ti in testament ca vrei sa fii incinerat.

| Stranger79 a răspuns:

Hmm
Asta nu este o intrebare folositoare.
Mai bine nu te mai gandi.
Orice probleme ai avea... asta nu este o solutie happy
Parera mea happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei mult strica la orice!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei mult strica la orice!