| GaByTheDraGOn a întrebat:

Deci sora mea nu stiu ce a facut de a marit imaginea siturilor...si le vad foarte mari si vreau sa le micsorez inapoi...va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| CristinelAndrei a răspuns:

Tine apasat p Ctrl si misca din rotita de la mouse

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pe tastatura tii apasat ctrl
si in acelasi timp misti de rotita de la mouse inspre tine sau tii apasat -

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ctrl+ semnul minus.

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Apasa Ctrl+0 pentru a face siteurile la marimea normala
Ctrl++ sunt pentru a le mari, iar Ctrl+- pentru a le micsora
PS: Merg doar cu Mozila Firefox

| sol_5564 a răspuns:

Sora ta ori a dat full screen (deci apasa pe F11 ca sa revina imaginea) ori a dat zoom prea mult deci du-te la Page(sus in bara) apoi Zoom si da 100%!