| Lorenna a întrebat:

Hei TPUwinking
deci.
nu stiu ce am facut la pc si cand il aprind imi apare imaginea de pe desktop si foldere sunt foarte mari.
cum pot sa micsorez folderele?

funda!

Răspuns Câştigător
| Noonee a răspuns:

Buna dai click dreapta si apoi properties apoi dai la settings si vezi ca scrie acolo screen resolution less sau more dai inspre more sau less cum vrei tu

sper ca te-am ajutat happy

fundita?big grin

1 răspuns:
| Gabriel_3333 a răspuns:

Nu este asa problema ei.
Da click dreapta pe task meniu (bara aia albastra de jos) apasa properties si iti va aparea sus la prima rubrica large or small icons.Alegi ce vrei si apesi ok happy