| armageddon22 a întrebat:

Dedimineata am dat evaluarea nationala la romana si am auzit ca deja au aparut rezultatele in judetul meu si inca 5 ( sunt din valcea) va rog daca stie careva site-ul unde pot gasi si eu rezultatele eu caut de jumatate de ora si n-am gasit.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bănuiesc că te referi la Baremul de corectare :)

Îl poţi găsi la linkul oficial :
http://subiecte2014.edu.ro/2014/evaluarenationala/Subiecte_si_bareme/

Toate cele bune.

| Jipa95 a răspuns:

Salut! Rezultatele le poti verifica pe www.edu.ro :)

| sweetboy17 a răspuns:

Rezultatele evaluarii nationale vor sosii pe data de 27.6! Rezultatele sosesc la amandoua discipline.

| raulmarginean a răspuns:

1.post this on 3 different pages
2.press F8 3 times
3.log into CP
4.Press F5 8 times
5.you will recive the following:10 years free membership, any puffle you choose for free 1, 000, 000, 000 free coins, any 10 item you choose from the treasure book trust me it works really try it