| FeFy` a întrebat:

Descrieti-ma intr-un SINGUR CUVANT, dar atentie! Trebuie sa inceapa cu prima litera din prenumele >vostru!:"love struck Acum e randul vostru sa-l publicati pe peretele vostru, s-ar putea sa aveti surprize

Răspuns Câştigător
| iOnUtsidyAnA a răspuns:

Diana ma cheama. deci DESTEAPTAwinking si precum observ chiar esti printeso:*

17 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Tu esti in poza?
aaa daca erai tu... poate.

| BlueEyes a răspuns:

Misterioasa happy

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Măcar puteai să ștergi partea de jos...Doar așa, ca să nu te faci de râs.

| IonutGosa a răspuns:

Inteligentthinking hmmm, mai bine nulaughing
Istet.

| Jigsaw a răspuns:

Nu stiu happy

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Ma cheama DIANA deci... dragutzza!

| karrry9999 a răspuns:

M anumesc catalian te voi fcae cicalitoare

| tpuareproblemetehnice a răspuns:

Educatasmug
tolerantasmug

| Aida_3174 a răspuns:

Kumsecade laughing:* ma cheama Ioana deci iti voi spune Inocenta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jet de aici, nu te cunosc. Cum te-as putea descrie? Ai o boala naspa, bagatoare in seama. Si propozitia incepe cu initiala prenumelui.

Ce surprize laughing? Doamne, asa chestie stupida nu am mai vazut de mult, sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Irelevant

| Alissonn14 a răspuns:

Iubitoare laughing

| cristina107 a răspuns:

Carismatica

| InGeRaShReBeL_6634 a răspuns:

Daca te-as cunoaste poate as raspunde daca cumva tu esti cea din imagine...pot spune la prima vedere frumoasa(incepe cu F deeeci)

| pse2 a răspuns:

TPU e noul Fb big grin? Sincer,cred ca sunt mii de persoane pe TPU,care isi pun poze cu altcineva,cum esti tu, si nici macar nu se conosc.E doar un site cu intrebari-raspunsuri laughing.S-au vrei sa intri in istorie, ziare etc cu titlul "FATA CARE A TRANSFORMAT TPU-UL N FACEBOOK :o:o"?

| Enjoyy a răspuns:

Enervanta

| AlexxaF a răspuns:

Proastă lol.
Deși numele meu nu începe cu „P".
Ăsta nu e facebook, dear. happy