| padalekilover a întrebat:

Cine stie mesaje, stari de pus pe facebook de genul big grinescrieti-ma intr-un SINGUR CUVANT, dar atentie! Trebuie sa inceapa cu prima litera din prenumele vostru! Acum e randul vostru sa-l publicati pe peretele vostru, s-ar putea sa aveti surprize. cutare mi-a dat cuvantul coleg
c
o
l
e
g Du-te la profilul tau uita-te la prietenii tai din partea stanga:
Ma casatoresc cu a
Copil: M
Vrea sa ma porneasca:C
D`soara de onoare:I
Strica nunta:A
Preotul:u
Mananca tot tortul la nunta:C
Va face sa divortatibig grin
Va fi vesel datorita divortului:E
Pune asta pe peretele tau si cine TE IUBESTE iti va da Like! :X Ia sa vedem

eu stiu 11 lucruri despre tine
1 citesti asta
2 esti om
3 nu poti sa pronunti 'p' fara sa desparti buzele
4 tocmai ai incercat
6 ai apasat pe 'vezi mai mult'
7 razi de tine
8 continui cu un zambet idiot pe fata si ai sarit peste 5
9 ai verificat sa vezi daca e vreun 5
10 razi de asta pentru ca toata lumea face la fel
11 vei pune asta pe peretele tau ca sa enervezi pe altcineva laughing

funda LoL

1 răspuns:
| cosminpanait6 a răspuns:

Nu stiu la ce te referi dar stiu ceva intreaba elefantul de pe facebook si invitati prieteni