| Adyy5 a întrebat:

Din anime-ul Tokyo Ghoul care vi s-a parut mai reusit? Sezonul 1 sau 2?

4 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Mie mi-a placut mai mult primul sezon. Mi s-a parut ca Kaneki era mai impartial. In al doilea si-a ascultat ghoul-ul din el si deodata balanta s-a inclinat. Cred ca treburile o sa se echilibreze in sezonul 3, pentru ca bineinteles am cautat spoilere.

| mazaroi a răspuns:

Amandoua.

| alexandru0995 a răspuns:

Sezonul 1 boss mie asa mi se pare tie?

| vlad1000 a răspuns:

Sezonul 1 a fost mai frumos din punctul meu de vedere pentru ca, Kaneki nu voia sa isi accepte partea de ghoul.In 2 mi.au placut mai mult luptele dar ca si actiune primul happy