| anonim_4396 a întrebat:

Din ultima vreme am vise care a doua zi se intampla exact oare de ce? care este explicatia? de ex am visat ca m-am certat cu prietenii iar ziua urmatoare asa s-a intamplat mi se pare foarte ciudat

5 răspunsuri:
| booboorooza a răspuns:

Si eu mai am uneori astfel de vise dar nu trebuie sa devi paranoic(a)! Incearca sa treci peste sau povesteste-i cuiva... happy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai bine este sa consulti un psiholog, este mult mai in masura sa-ti dea sfaturi si tratament, daca este nevoie. Sanatate!

| RoXinIKaa a răspuns:

Uneori cand visezi vezi lucruri ce se intampla in vitorul destul de indepartat dar este o exceptie la tine daca mai visezi asta baga-mi idul de mess in roxanica_roxanik si vb atunci

| Anonim_1434 a răspuns:

Si mie mi sa intampla la fel stai calma nu e nimic

| annammaryya a răspuns:

Si eu am patit dar nu in ziua urmatoare dar la scurt timp.nu cerd ca e nimic special