| mmamiruna a întrebat:

Mi se intampla ceva ciudat de ceva vreme...am vise cu diverse semnificatii(am visat pe cineva mireasa i s-a intamplat ceva rau). Nu ma obsedeaza dar nu stiu de unde vin aceste lucruri. E normal? Vi s-a intamplat si voua?

Răspuns Câştigător
| sematorka a răspuns:

Sunt normale aceste lucruri. V-a intrat in subconstiet o intamplare sau un film, carte, poveste etc vazuta. funda?

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu mi sa mai intamplat.

| ReiVaN a răspuns:

Draci nu e nimic.
daca eu viseza ca am ramas fara butelie inseamna ca o sa iau foc cu butelia in brate?
nunu are treaba ce visezi cu CE SE VA INTAMPLA
SA

| DaddySGirl a răspuns:

Iata un subiect tabu! Visele sunt niste semnale de la subconstient,in legatura cu un lucru care ar avea sa se intample sau are legatura cu viata noastra, apare in atentia noastra, etc. spun expertii.Eu consider asta oarecum un har,pentru ca nu toti avem astfel de vise.Ele pot aparea si datorita dorintei noastre puternice de [...]. Personal,nu am avut o astfel de experienta,dar cunosc multe persoane carora li s-a aratat viitorul in vis, sub alta forma. Daca doresti sa-ti faci o parere despre semnificatia viselor, gasesti aici http://www.dictionarviseonline.ro/.

| MissJupiter a răspuns:

La mine fiecare vis prevesteste ceva depinde daca si la tine e la fel dar nu te speria deoarece niciodata nu se intampla exact ce vezi in vis ci ceva asemanator

| FluGg a răspuns:

Nu au nici o semnificatie, sa nu crezi asa ceva, a fost unu` la brancu care vorbea despre semnificatia viselor.Nu este nimic adevarat.

| Duliiuli a răspuns:

Da mi sa mai intamplat.Am vista de multe ori vise ciudate.Dar de multa vreme nu mai visez nimica.