| anonim_4396 a întrebat:

uite in ultima vreme se intampla cam des un lucru
cand dorm seara am vise ciudte aseara am visat ca eram moarta si mai ciudat de o saptamana in coa am un sentiment ca ma sufoc in somn ca nu pot respira nu ca e doar in vis ci ca si simt!
pareri?

4 răspunsuri:
| Klaudya27 a răspuns:

Visul in care te vezi murind simbolizeaza transformari interioare, autodescoperirea si o evolutie pozitiva care are loc in viata ta.
Citeste mai mult aici:

http://godessdiana88sex1.blogspot.com/......catie.html

Craciun fericit!

| Hope77 a răspuns:

Sper sa nu te supere raspunsul: am cunoscut persoane care au avut experiente asemanatoare, reale, nu povesti. exista manifestari demonice de genul acesta si singurul mod in care poti fi in siguranta este sa te apropii de Dumnezeu. roaga-te lui Isus in timpul zilei si inainte de culcare. citeste din Scriptura (Evanghelia dupa Ioan, Faptele Apostolilor, Psalmi - astea ar fi carti mai accesibile daca nu ai experienta in lecturarea Bibliei). suntem in mijlocul unui razboi pe care nu-l percepem cu ochiul liber. si din pacate fratiorii atei care misuna pe TPU nu pot ajuta pe nimeni care trece prin experiente ca cea pe care o ai tu.

| Kozbinski a răspuns:

Nu te mai lua dupa nimeni, ancearca tu singur sa memorezi si sa descifrezi tot ce ai visat si o sa visezi si atunci o sa descifrezi mesajul, un sfat nu mai povestii visele tale la nimeni.

| ZambetheFalse a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu parintii tai si sa le spui asta si cred ca ar fi bine sa te apropii putin de Dumnezeu, sa mergi la biserica, sa te rogi inainte de culcare si chiar daca pare ciudat sa-ti inchini perna inainte sa ''te pui la somn''. Sper ca te-am ajutat. :*