| mihainet a întrebat:

Dintre firmele Apple, Motorola, Samsung, Lenovo care este cea mai buna? Ma refer in general si la firma.

9 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Samsung si Apple

| madutzu25 a răspuns:

Apple si Samsung :*

| pufuleata a răspuns:

Apple

| AxelBv a răspuns:

Toate sunt branduri puternice. Fiecare are un plus in functie de produs.
Motorola are cele mai bune patente de cercetare. Samsung > televizoare. Lenovo, fosta divizie de laptopuri de la IBM. Nu poti compara mere cu centrale telefonice.
Firmele de mai sus sunt doar BRANDURI.

| lov318 a răspuns:

Samsung! :X dupa care vine Apple, motorola..si de Lenovo nu am auzit pana acum thinking

| Mâncărici a răspuns:

Smamsung! Apple e cea mai puternică dar eu cred că Samsung! Depinde de produs!

| Iulia29 a răspuns:

1. Apple
2. Samsung
3. Lenovo
4. Motorola

parerea mea! big grin

| NivoALFA a răspuns:

In ultimii ani Samsung este printre cele mai bune

| LION007 a răspuns:

Apple!