| JockerStoica a întrebat:

Apple sau Samsung?
care firmă este mai buna?
Ce alegeti?

Răspuns Câştigător
| Roxana19928 a răspuns:

Eu una prefer Apple, spun si de ce. Telefoanele de la Apple rezista mai mult ca samsungurile, adica, chiar si dupa o perioada mai lunga de timp nu se blocheaza, in schimb samsungurile da, asta e problema lor. De exemplu, am o prietena care acum 2 luni si-a luat un Samsung a5 2016 si deja I se blocheaza si memoria ii face fiţe, desi are si card de memorie pe el. Eu prefer Apple. asta e parerea mea, no offense

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Samsung... prefer sa nu platesc cu 30% in plus doar logo ul.

| anonimg a răspuns:

Pentru claritate as alege Apple; dar urasc sistemul lor de operare -nu-mi place deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung,Apple e faimos dar degeaba.Varza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prerea mea este ca samsungul este mai bun datorida faptului ca are Android. Ios-ul nu iti permite asa de multe lucruri cum iti permite androidul. spre exemplu daca ai funcria adb debugging activata iti poti folosi telefonul chiar daca i s-a spart ecranul cu ajutoru aplicatiei vysor. sau cu Android pot customiza mai mult telefonul.
acum decizia iti apartine, dar ia in considerare si arugmetele mele.

| TwoSlicesPizza a răspuns:

Samsung e mai bun si mai ieftin. Daca ai bani de nai csf cu ei poti sa-ti iei Apple dar chiar si asa eu cred ca Samsung este mai bun. Apple are doar un aspect mai futurist.

| blackwolf906 a răspuns:

Samsung e cu mult mai bun ca Apple atat la calitate cat si cand vine vorba software. Android-ul e mai stabil si mai rapid iar pretul telefoanelor de la Apple si Samsung sunt destul de apropiate ( ma refer la pretul noului Iphone 7 plus si S8 plus).Dar cand vine vorba de banii pe care ii arunci pe repararea Iphone-ului si pe bateria destul de proasta pe care o are... Dar na' depinde pentru ce vrei sa il folosesti.