| pelivanvasil a întrebat:

Doare injectia in gingie cu anestezic

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Foarte putin.Ca o intepatura.Nu se compara cu durerea de la masea.

9 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Nu doare. Simti la inceput o mica intepatura si cam atat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, e doar o intepatura mica

| Xtadelo a răspuns:

Puțin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Doare,dar extrem de puţin.
Ca o înţepătură de albină.
Nu-ţi face griji!
Te pup!

| pLeX a răspuns:

O sa o simti mult mai bine dupa ce trece anestezicul. insa e o senzatie placuta cat esti anesteziat...winking in concluzie, merita big grin

| KDily a răspuns:

Nu doare.Simti o fractiune de secunda ca si cum te-ar fi intepat un tantar apoi nu mai simti nimic.Stai linistit/a!big grin

| Korman a răspuns:

Nu te va durea deloc e ca o intepatura de albina. happy

| supergamer2000 a răspuns:

Pe mine nu m-a durut deloc injectia iti spun din experienta dupa injectie nu mai simti absolut nimic dar chiar nimic nu trebuie sa iti fie frica.
happy
FUNDA

| qCristiina a răspuns:

Puțin.