| mykydutza94 a întrebat:

Doresc sa achizitionez un laptop...ce imi recomandati, buget: 3.000 lei

4 răspunsuri:
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Mai bine iti iei calculator, asta daca il vrei pentru gamming, laptopurile, daca te jocu prea mult pe ele, se strica repede si costurile reparatiilor sunt foarte mari

| ladydaianne a răspuns:

Packard bell EasyNote TJ65
http://www.notebookcheck.net/......994.0.html

E foarte bun. Eu îl am de 4 ani și nu a fost dus decât o singură dată la reparat (și atunci, doar o reinstalare de Windows).

| mihaibossmessi90 a răspuns:

Mai bine cu bani aia fa-ti un calculator compled din piese decat sa iei ceva nou din magazin nu se merita eu am calculator de 5.000 lei din piesesi e avion... happy