| xBlaise a întrebat:

Doriti sa faceti mai multi subscriberi pe youtube? Este foarte simplu, intrati pe linkul acesta: http://subs.triorbit.com/p.php?user=mrstarhere, unde scrie "Enter your YouTube Username" completati cu numele dvs de youtube dupa care apasati "Trimiteti", dupa care va v-a aparea 5channel-uri, la acele 5 channeluri trebuie sa va abonati dupa care dati pe "I agree" si va v-a da un link cu verde... acel link il da-ti la prietenii vostrii si le spune-ti sa faca tot ce v-am spus eu;) Bafta!

3 răspunsuri:
| AlexIsAnAI a răspuns:

UNDE SCRIE „Enter your YouTube Username"? ( Pe gratis te rog! )

| AlexIsAnAI a răspuns (pentru AlexIsAnAI):

Nu merge pe gratis!

| xBlaise explică:

Cum sa nu mearga pe gratis? ai id de mess daca da da-mi-l te ajut eu