| King2001 a întrebat:

Dupa cat timp trece efectul a doua jointuri? de exemplu ca sa poti merge cu masina fara sa iti ia nimeni permisul pentru asta sau alte chestii, dupa cat timp poti conduce dupa ce fumezi?

4 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Depinde cat de tare au fost, dar eu vad tipi sparti zilnic cu masina si nu au vreo treaba. :laughing desi nu este indicat

| Freya1 a răspuns:

Daca fumezi jointuri cel putin pana a doua zi nu este indicat sa te urci la volan, daca fumezi tigari normale nu ai restricti

| GoldenZenith a răspuns:

Depinde cat de buna este ceea ce ai pus în ele. Daca e slabă, trece destul de repede și nici cine știe ce stări nu ai. Dormi și vezi cum te trezești dimineața.

| AlexAlex23 a răspuns:

Debinde ce ai fumat, daca este mai slab trece mai repede si viceversa.