| adelina_6073 a întrebat:

Dupa ce am facut un video cu movie maker, cum il salvez? adica cand il salvez si vreau sa il deskid imi apare programa cu tot ce am facut

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Când dai acolo save as, sau cum apare, alegi extensia.avi sau orice extensie pentru care ai tu un player. Dacă lași. mswmm ți se va deschide în Movie Maker.

| Lovelysmilee a răspuns:

Tu salvezi proiectul. Trebuie sa dai Make video file sau ceva de genul. happy

| XxMirelxX a răspuns:

Dupa ce il termini in partea dreapta este bara eceea movie tasks, acolo poti sa pui titlul dorit, muzica, pozele si altele. Deci, acolo sunt niste pasi (pasul 1: capture video, pasul 2: edit movie, pasul 3: finish movie). La pasul 3 scrie save to my computer, click acolo apoi alegi numele filmului locul unde il salvezi si dai next --> next---> finish
Sper ca te-am ajutat big grin

| XxMirelxX a răspuns:

Dupa ce il termini in partea dreapta este bara eceea movie tasks, acolo poti sa pui titlul dorit, muzica, pozele si altele. Deci, acolo sunt niste pasi (pasul 1: capture video, pasul 2: edit movie, pasul 3: finish movie). La pasul 3 scrie save to my computer, click acolo apoi alegi numele filmului locul unde il salvezi si dai next --> next---> finish
Sper ca te-am ajutat

| bogdan454545 a răspuns (pentru XxMirelxX):

Am iesit din greseala din bara aia cum o pun la loc?