| notsurewhoiam a întrebat:

E adevarat ca se inchide facebookul?cryingcryingcrying

10 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Si daca ar fi sa se inchida ce? laughing
Tot la hi5 ramaneam cu toate ca stau si pe facebook laughing.

| Hel???u a răspuns:

N am auzit big grin

| Alecsandraa97 a răspuns:

Eu nu stiu sa se inchida. Nu are cum sa se inchida pentru ca e o mare reteabig grin!

| Narcis2007 a răspuns:

Ar fi fost prea frumoslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca da happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumos ar fi :X :X :X ar fi cam prea frumos :X :X :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cate stiu s vainchide facebooku dupa spusele bosului acestui site. Acesta spunea ca este prea stresat si ca vrea sa puna capat nebuniei asa ca eu cred ca facebooku se va inchide pe 15 martie

| notsurewhoiam explică:

Asa a zis la tv dar totusi e fain mai fain ca pe hi5...semnele apocalipseirolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| SlaYeR92 a răspuns:

Da. o sa muriiiiiiim

| wazzy a răspuns:

Si ce se intampla daca se inchide pierzi likeurile?