| ZambetulNebuniei a întrebat:

E bun laptopul Tosiiba Satellite L305-S5933
Intel Pentium Processor T3400?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu orice notebook este bun, depinde la ce este folosit insa.
Laptopul la care faci referire este destul de bun, merge chiar foarte bine cat timp nu este suprasolicitat mai mult decat permit resuresele hardware si software.

| PrOEvolution a răspuns:

Da este bun.L-ai luat nou? Costa cam 17 milioane sper ca nu ai dat mai mult pe el.Eu am Acer Extensa 5635ZG si chiar nu am treaba cu el e ...perfect merg toate jocurile pe el tot...gta 4 etc.Da este bun laptopul tau big grin