| Zecalix a întrebat:

Merge windows 8 la un calculator cu :
Processor: Intel(R)Pentium(R)Dual CPU T3400 @2. 16GHZ 2. 17GHZ
Mem.(RAM) : 3, 00GB
System type: 64-BIT Operating System
Merge?
Dau FUNDA!
PS: Am pus la categoria asta pentru ca cei mai multi cam pe aici stauwinking.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci sigur merge
Bafta!
Funda?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Incearca si poate ca ai noroc.

| Zecalix explică (pentru anonim_4396):

Si practic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zecalix):

Pai pentru descrierea facuta de tine se pare ca merge dar nu ai specificat nimic despre HDD si Placa video si am pus un link pe care te rog sa il accesezi sa vezi daca si hdd si placa video corespund.
Practic te apusi si il instalezi happy (la mine pe un sistem asemanator a rulat, dar win 8 mi se pare o mare mizerie *parere personala*)

| Zecalix explică (pentru anonim_4396):

Adapter TYPE : Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family.
Adapter String : Mobile Intel(R)GMA 4500MHD
Bios Information : INTEL Video BIOS

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zecalix):

Deci ai o placa video integrata happy
daca mai ai si spatiu suficient pe hard disk...
in prezent ai win 7?

| Zecalix explică (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zecalix):

Atunci sigur merge
Bafta!
Funda?