| Liposchi_Laurentiu_2000 a întrebat:

E de incredere site-ul okazii.ro ca vreau sa imi cumpar ceva de la un vanzator si imi apare 99% increderea va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Salut, Liposchi_Laurentiu_2000! Site-ul Okazii.ro este de incredere si pentru pentru a fi sigur 100% ca tranzactia se va incheia in deplina siguranta, iti recomandam sa cumperi cu Garantia de Livrare. Daca produsul primit nu corespunde cu descrierea de pe site il returnezi si iti primesti banii inapoi. Mai multe detalii gasesti in pagina noastra de Ajutor: http://ajutor.okazii.ro/cumparare/garantia-okazii. Ne poti scrie pe suport@okazii.ro sau ne poti suna la 0374 652 944. O zi placuta!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Site ul in sine e de incredere, in schimb nu stii de la cine cumeperi. Daca are multe calificative si tind catre 99% ar trebui sa fie ok si vanzatorul

| FatUglyVirgin a răspuns:

Site-ul in sine e de incredere, vanzatorii nu.

| byby003 a răspuns:

Nu am avut niciodata probleme pe okazii. eu zic ca e de incredere