| DonarisDona a întrebat:

Ce ziceti de site-ul okazii.ro? Vreau sa-mi iau o husa de acolo, dar mi-e cam frica sa cumpar, sa nu iau teapa.Ati cumparat de acolo sau stiti daca pot sa am incredere si sa cumpar sau depinde de produs? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Nu este teapa.am cumparat multe de acolo.vezi ca vanzatorul sa aiba cat de multe calificative bune.bafta.

1 răspuns:
| alexutzu1981 a răspuns:

Increderea se bazeaza pe calificativele obtinute ca si vanzator. Pt linistea ta poti sa si desfaci coletul in prezenta curierului/personalului de la posta.